Pomysł na prezent i na gadżet reklamowy — brelok na zamówienie!

Prowadzisz firmę i szukasz dobrego sposobu na promocję swoich produktów? A może jesteś osobą prywatną i zależy Ci na pięknym, a jednocześnie trwałym i personalizowanym upominku dla bliskiej koleżanki? Odpowiedzią na obydwie te potrzeby są breloki. Te niewielkie, niedrogie, ale ciekawe i wytrzymałe produkty mogą przejąć rolę doskonałego gadżetu reklamowego, jak i personalizowanego upominku. Wystarczy opracować własny projekt, zlecić go do realizacji i poczekać na przesyłkę. Sprawdź zalety breloków oraz korzyści płynące z wykorzystania ich w ramach upominku firmowego.

Personalizowany brelok — czy to dobry pomysł na upominek?

Twoja koleżanka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko? Szukasz dobrego pomysłu na upominek dla niej? Świetną opcją wydaje się breloczek. Ten niepozorny przedmiot po spersonalizowaniu może stać się najlepszym i najpiękniejszym upominkiem ze wszystkich. Wystarczy postawić na brelok na zamówienie. Jak to działa?

Współcześnie nie jest niczym trudnym zamówienie breloczka z personalizacją. Istnieje ogromna liczba firm zajmujących się tego typu usługami. Możesz zrobić research, aby sprawdzić, jaki asortyment posiada każda z nich. Im większa oferta, tym bardziej sprecyzowany może być Twój wybór. Breloczki różnią się od siebie kształtem lub materiałem. Jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało wykonane stosunkowo szybko, lepszym wyborem będzie breloczek metalowy. Wystarczy wygrawerować na nim imię, datę bądź sentencję i prezent gotowy. 

Czy brelok z logo sprawdzi się jako gadżet promocyjny?

Właściciele firm nieustannie rozglądają się za skutecznymi sposobami na reklamę marki. Od lat w wielu branżach sprawdzają się gadżety reklamowe. Niezależnie od tego, czy jesteś firmą usługową, czy sprzedajesz konkretne produkty — do każdego zamówienia możesz dołączyć drobny upominek z logo Twojej firmy. Taki dodatek wzbudzi niemałą sympatię oraz zaufanie klienta.

Moc gadżetów reklamowych nie maleje. Dowodem na to są wciąż rosnące zamówienia na tego rodzaju gadżety. Breloki, ze względu na praktyczne zastosowanie, uniwersalność oraz niską cenę należą do najczęściej wybieranych produktów. Nowoczesne technologie pozwalają na wykonanie breloka metalowego, materiałowego, jak i gumowego czy silikonowego. Brelok z PCV z nadrukowanym logo Twojej firmy będzie wytrzymały i kolorowy. Modna grafika z wiernym oddaniem kolorów z pewnością przykuje uwagę niejednej osoby.

Producent breloka ma ogromne znaczenie

Brelok brelokowi nierówny. Trzeba o tym wiedzieć, wybierając odpowiedni produkt do promowania własnej marki. Wbrew pozorom to, od jakiego producenta pochodzi dany brelok, będzie miało ogromne znaczenie. Podniesie jego wartość i zwiększy zainteresowanie nim. Nawet jeśli logo Twojej firmy nie będzie początkowo wiele mówiło klientom, z pewnością skuszą się na brelok przez wzgląd na producenta.

Brelok na zamówienie — nieustannie modny i praktyczny

Brelok wykorzystywany jest jako zabezpieczenie kluczy. Nie jest to zbyt duży ani drogi gadżet. Zazwyczaj kosztuje kilka złotych i mieści się w garści. Choć nie ma zbyt dużej powierzchni reklamowej, nieustanne noszenie go ze sobą sprawi, że nawet małe logo na długo zapisze się w pamięci. Klucze, do których przypięty zostanie brelok, nie zgubią się zbyt szybko, a ich odnalezienie w torebce czy w kieszeni będzie znacznie łatwiejsze. Breloki są znacznie poręczniejsze niż standardowe smycze, ponieważ nie zaplątują się w inne rzeczy znajdujące się w torebce. Dodatkowym atutem breloka metalowego jest możliwość jego lokalizacji po wydawanym dźwięku. W połączeniu z kluczami może dzwonić, nawet ukryty przed wzrokiem właściciela głęboko w torebce czy plecaku.

Na rynku można znaleźć breloki z dodatkowymi funkcjami. Wśród nich znajdą się breloki-otwieracze do puszek czy breloki-otwieracze do butelek. Do dyspozycji przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych są breloki połączone z powerbankami, mini kabelkami do ładowania, mini zestawami do paznokci czy mini zestawami scyzoryków.